O nás2022-11-22T10:58:46+00:00

V rámci činnosti advokátní kanceláře Real Legal poskytujeme právní služby fyzickým i právnickým osobám, podnikatelům i nepodnikatelům. S poskytovanou právní pomocí klademe důraz na optimalizaci nákladů našich klientů stejně jako na informovanost o jednotlivých možnostech řešení. Rozsah právních služeb zahrnuje veškerá právní odvětví, přičemž podrobnější popis je uveden pod odkazem poskytované služby. Pokud máte zájem o nabízené právní služby, nebo chcete jen konzultovat svou aktuální situaci, neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

  • Za základní hodnoty naší práce považujeme osobní přístup, preciznost, vstřícnost, špičkovou kvalitu, rychlost, efektivitu a loajalitu. Díky nim se těšíme přízni řady stálých klientů. Vysoce si vážíme důvěry, kterou v nás naši klienti mají, a usilujeme o upevňování a rozvoj vzájemné spolupráce.

  • Pravidelně spolupracujeme se specializovanými daňovými poradci a auditory, zapojenými i do mezinárodních poradenských seskupení a sítí.

  • Poskytujeme právní služby v českém a anglickém jazyce. S našimi klienty jsme připraveni komunikovat podle potřeb česky či anglicky.

  • Naše advokátní kancelář sídlí v Hradci Králové, služby je možné poskytnout po předchozí domluvě v rámci celé ČR.

  • Přesná evidence vykonané práce a vynaložených nákladů umožňuje v kterémkoliv stádiu poskytnutí služby jejich kontrolu. Vyúčtování pak vždy obsahuje specifikaci odměny a nákladů, datum vykonání úkonu, jeho bližší specifikaci a délku trvání práce.